Tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły cennik
Cennik tłumaczenia uwierzytelnionego pisemnego z języka francuskiego

cennik rzeszów


Tłumaczenia języka francuskiego realizowane są na terenie całego kraju
Zapraszam do przekazania tekstu do wyceny osobiście w mieście Rzeszów lub drogą elektroniczną na adres mailowy: barbara.balawajder@gmail.com
  • Z biurem tłumaczeń współpracuję od paru lat. Są rzetelni i terminowi. Nigdy nie miałam żadnych uwag. Serdecznie polecam!
    Magdalena Chołdy
  • Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalną obsługę i dbałość o klienta. Tłumaczenie z języka francuskiego  - wykonanie na wysokim poziomie. Dokumenty ładnie odwzorowane graficznie. Szybkość wykonania usługi również na plus. Mimo, że znajdujemy się po drugiej stronie Polski to nie było to przeszkodą. Kontakt z biurem świetny. Dokumenty wysłane pocztą, ładnie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Jestem bardzo zadowolony i mimo takiej odległości, jeśli będę miała potrzebę na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie. Na pewno bez żadnych obaw. Dziękuję!
    Kamil Kudra
  • Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Tłumaczenia bez zastrzeżeń, a na uwagę zasługuje profesjonalne prowadzenie klienta od początku współpracy, aż do jej pozytywnego zakończenia. Szczerze polecam!
    Krzysztof Janowski

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

napisz lub zadzwon