Lekcje


Tłumaczenia języka francuskiego realizowane są na terenie całego kraju
Zapraszam do przekazania tekstu do wyceny osobiście w mieście Rzeszów lub drogą elektroniczną na adres mailowy: barbara.balawajder@gmail.com

MOJE LEKCJE, PRZYSTOSOWANE DLA KAŻDEGO

zapraszamy!

Prowadzone lekcje francuskiego w Kolbuszowej, Rzeszowie, Dębicy, a także online.

Dzieci poznają słowa, zwroty i wyrażenia w języku francuskim przez liczne gry i zabawy. Nauka prowadzona w przyjaznej atmosferze staje się dla nich przyjemnością.

Dobra znajomość języka francuskiego jest dla studentów szansą dostania się na francuskie renomowane uczelnie, zdobycia międzynarodowego stypendium lub poszerzenia wiedzy przed egzaminami.

Dla osób pracujących nauka popularnych biznesowych zdań i fraz w języku francuskim poprzez pisanie listów, e-maili po rezerwacje i umawianie spotkań.

Korepetycje francuski Rzeszów - prowadzone w przyjemnej, relaksującej atmosferze, a tok nauczania dostosowany jest do wieku i potrzeb każdej osoby.


  • Z biurem tłumaczeń współpracuję od paru lat. Są rzetelni i terminowi. Nigdy nie miałam żadnych uwag. Serdecznie polecam!
    Magdalena Chołdy
  • Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalną obsługę i dbałość o klienta. Tłumaczenie z języka francuskiego  - wykonanie na wysokim poziomie. Dokumenty ładnie odwzorowane graficznie. Szybkość wykonania usługi również na plus. Mimo, że znajdujemy się po drugiej stronie Polski to nie było to przeszkodą. Kontakt z biurem świetny. Dokumenty wysłane pocztą, ładnie zabezpieczone przed uszkodzeniem. Jestem bardzo zadowolony i mimo takiej odległości, jeśli będę miała potrzebę na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie. Na pewno bez żadnych obaw. Dziękuję!
    Kamil Kudra
  • Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Tłumaczenia bez zastrzeżeń, a na uwagę zasługuje profesjonalne prowadzenie klienta od początku współpracy, aż do jej pozytywnego zakończenia. Szczerze polecam!
    Krzysztof Janowski

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

napisz lub zadzwon